O firmie

Kilka Słów o nas…

Gravomach wykonuje wszystkie usługi grawerskie. Prowadzi ją założyciel Marcin Chrustowski. Firma pracuje w stałym składzie, co pozwala podnosić kwalifikacje do zmieniających się potrzeb rynku. Doświadczenie właściciela w zawodzie grawer-procentuje w wysokiej jakości wykonywanych usług. Firma specjalizuje się w grawerowaniu na maszynach konwencjonalnych oraz z zastosowaniem komputerowego systemu projektowania i wspomagania produkcji. Jest to bardzo wysoka jakość znakowania. Świadczymy usługi grawerowania laserowego i mechanicznego na wielu materiałach (metale szlachetne, drewno, szkło, laminaty grawerskie)
Wykonujemy grawer na kieliszkach, biżuterii, tablicach , długopisach, zegarkach, sztućcach, piersiówkach, zapalniczkach itp.

W 2014 roku firma rozszerzyła swoją ofertę o produkcje i usługi w zakresie obróbki sublimacyjnej. Dzięki nowoczesnej technologii nadruki cechują się bardzo wysoką jakością i trwałością. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór pucharów, medali, statuetek, trofeów drewnianych/szklanych, figurek ,dyplomów okolicznościowych itp. Jesteśmy głównym przedstawicielem firmy Tryumf na nasz rejon.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług:

  • Ceny katalogowe firmy Tryumf.
  • Gwarancja dobrego, szybkiego wykonania
  • Profesjonalna obsługa
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Możliwość złożenia zamówienia przez e-mila lub telefonicznie.