Firma pracuje w stałym składzie

co pozwala podnosić kwalifikacje do zmieniających się potrzeb rynku. Doświadczenie właściciela w zawodzie grawer-procentuje w wysokiej jakości wykonywanych usług. Firma specjalizuje się w grawerowaniu na maszynach konwencjonalnych oraz z zastosowaniem komputerowego systemu projektowania i wspomagania produkcji. Jest to bardzo wysoka jakość znakowania.

Czytaj więcej

Pieczątki

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości  pieczątki firmowe, imienne, pieczątki kieszonkowe, datowniki, długopisy z pieczątką i liczne akcesoria firmy TRODAT

Pragniemy dostarczyć naszym klientom pieczątki, które staną się bardzo użytecznym produktem wykorzystywanym na co dzień. W asortymencie posiadamy zarówno modele firmowe, jak i imienne, stosowane w charakterze uzupełnienia podpisu. Dzięki nim można sprawnie przekazać dane kontaktowe, zarówno własne, jak i przedsiębiorstwa.

Osoby, które poszukują oryginalnych rozwiązań graficznych, z pewnością docenią nasze modele owalne, okrągłe i kwadratowe. Dzięki nim można np. umieścić logo firmy na powierzchni dokumentu.

W asortymencie posiadamy także pieczątki duże, które mogą służyć jako księgowe lub tabelaryczne, a także datowniki, numeratory, suche stemple oraz akcesoria, takie jak gumki, tusze, czy wymienne poduszki.

Jesteśmy partnerem pieczatki.pl

Zamów pieczątkę:
ZAMÓW PIECZĄTKĘ