Firma pracuje w stałym składzie

co pozwala podnosić kwalifikacje do zmieniających się potrzeb rynku. Doświadczenie właściciela w zawodzie grawer-procentuje w wysokiej jakości wykonywanych usług. Firma specjalizuje się w grawerowaniu na maszynach konwencjonalnych oraz z zastosowaniem komputerowego systemu projektowania i wspomagania produkcji. Jest to bardzo wysoka jakość znakowania.

Czytaj więcej

Colop

Pieczątki firmowe to niezbędne narzędzie w każdej firmie. Podstawę naszej oferty stanowią pieczątki Colop. Firma Colop stale rozwija i tak już szeroką ofertę  automatów samotuszujących. Te produkty zdecydowanym liderem pośród automatów niestandardowych. Pieczątki automatyczne posiadają szereg zalet. Przede wszystkim szybkość.

Dzięki wbudowanej poduszce z tuszem obsługa automatu samotuszującego jest niezwykle proste i szybkie. Wysoką jakość odbicia zapewnia odpowiednia ilość tuszu nakładana płytkę tekstową. Dlatego nawet niewielka grafika lub tekst są widoczne. Ponadto konstrukcja automatu sprawia, że  odbicie  jest zawsze takie samo i nie traci na jakości. W przypadku pieczątek automatycznych możliwe jest wykonanie odbicia w kilku kolorach.

Tuszowanie automatyczne powoduje, że nie ma potrzeby kontroli siły nacisku. Pieczątki Colop doskonale sprawdzają się do większości zastosowań zarówno w przypadku pieczątek imiennych jak i firmowych oraz pieczęci z naniesionymi hasłami. Dzięki grawerowaniu laserem oferujemy Państwu możliwość wykonania pieczątek od reki.